Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Tijdens een verblijf in Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid appartement kunnen gasten zich op een terras ontspannen en 10 minuten naar Puerta del Sol Madrid wandelen. Deze unit bestaat uit 1 slaapkamers, 1 badkamers en een keuken.

Sommige units omvatten een vlakscherm TV met satellietkanalen, airconditioning en een balkon.

Naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas luchthaven is het ongeveer 42 minuten rijden vanaf het appartement.

De accommodatie ligt in de Madrid Centrum wijk, op 5 minuten lopen van het centrum van Madrid. Nationaal Archeologisch Museum is binnen 15 minuten lopen. Gasten kunnen Europese, Mediterrane en Spaanse maaltijden proeven in een bar Museo del Jamon, gelegen op slechts 100 meter afstand ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid
Esparteros-Sol Loft Con Vistas 4Pax
Mobiele prijsaanbieding

Esparteros-Sol Loft Con Vistas 4Pax

27 m van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht
Esparteros- Puerta Del Sol Piso Con Vistas 1Hab 4Pax
Mobiele prijsaanbieding

Esparteros- Puerta Del Sol Piso Con Vistas 1Hab 4Pax

5.0
Behoorlijk 0 beoordelingen
27 m van de accommodatie
USD 112 USD 101
per nacht
Plaza Mayor Deluxe-La Sal
Mobiele prijsaanbieding

Plaza Mayor Deluxe-La Sal

144 m van de accommodatie
USD 278 USD 250
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    26 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    1,4 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment geplaatst?
      Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment is in de wijk Madrid Centrum gelegen, op loopafstand van slechts 10 minuten van Puerta del Sol Madrid.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment zijn onder andere Botanische Tuinen van Madrid, Puerta del Sol Madrid, Nationaal Archeologisch Museum.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment?
      Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment?
      Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment is gelegen binnen 30 km van de luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Sol bevindt zich binnen 150 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Museo del Jamon en Rosi La Loca restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment liften?
      Ja, er is een lift in Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment.
    • Is er een keuken in Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment?
      Bij Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment vinden gasten een complete keuken met een magnetron, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment?
      Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid apartment heeft een totale oppervlakte van 70 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    26 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    1,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Atico Con Terraza En El Centro De Madrid

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten